Targi Askot Baby 13-14 maj

Już 13 i 14 maja odbędą się Targi Askot Baby. To jedyne takie wydarzenie w roku, gdzie przez dwa dni na 1600 m2 38 wystawców zaprezentuje swoją ofertę. Foteliki samochodowe, mebelki, wózki dziecięce, zabawki, kosmetyki, ubranka dla dzieci, odżywki, nosidełka, pościele, akcesoria dla dzieci – to wszystko będzie w specjalnych cenach, które poznacie w dniu wydarzenia! Będzie moc atrakcji, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

czytaj więcej >>>

Nowe smoczki z linii CURAPROX Baby

Na rynku wybór smoczków jest ogromny, dlatego przed pierwszym zakupem, rodzic może czuć się bardzo zagubiony. Smoczki różnią się kształtem, rozmiarem, kolorem i materiałem z jakiego są wykonane. Niestety wiele z nich, choć wygląda przeuroczo, deformuje podniebienie i szczękę malucha. Czym więc kierować się przy wyborze smoczka?

czytaj więcej >>>

Festiwal Chustowy #nicminiewisi Wrocław 2017

W dniach 6-7 maja bieżącego roku w Centrum Konferencyjnym w Pawłowicach (Wrocław) odbędzie się drugi ogólnopolski Festiwal Chustowy. Wydarzenie to jest największą tego typu imprezą w Polsce, a jego tematem przewodnim jest promowanie prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich oraz rodzicielstwo bliskości. Festiwal cieszy się popularnością wśród rodziców noszących swoje dzieci w chustach, a także wśród ekspertów, których nie zabraknie podczas drugiej edycji imprezy.

czytaj więcej >>>

RODZICE i DZlECIAKI

Serdecznie zapraszamy na Wydarzenie, które odbędzie się tuż przed Dniem Dziecka!  Targi Rodzice i Dzieciaki to największe w województwie śląskim wydarzenie skierowane do przyszłych i obecnych rodziców, a także nauczycieli, wychowawców, pedagogów.

czytaj więcej >>>

II Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie BuggyGym

II Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie to plenerowe wydarzenie dla całej rodziny!
Zawody odbędą się w 50 polskich i czeskich miastach.
Oprócz Międzynarodowych Wyścigów Wózków w chodzie organizatorzy przygotowali wiele innych atrakcji i niespodzianek również dla naszych starszych pociech.

czytaj więcej >>>

Pełne hale podczas KIDS’ TIME 2017

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME będzie rekordowa. Firmy, które zgłosiły swój udział w wydarzeniu zajmują wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo – kongresowego! KIDS’ TIME 2017 odbędzie się od 23 do 25 lutego w Targach Kielce.

czytaj więcej >>>