Relacja z konferencji „Jestem w drodze – sytuacja kobiety w ciąży” Warszawa, 16 października 2017 r.

16 października 2017 r. w Sejmie RP odbyła się konferencja zatytułowana „Jestem w drodze – sytuacja kobiety w ciąży”. Wydarzenie łączyło konwencję panelu dyskusyjnego z wypowiedziami ekspertów na temat sytuacji kobiet w ciąży, które dotyczy prawie czterystu tysięcy Polek (wg danych GUS w 2016 r. zanotowano 385 tys. urodzeń). Gospodarzem konferencji była fundacja „Jestem w drodze”, honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Poseł na Sejm RP Joanna Fabisiak. Organizację konferencji współfinansowało m.st. Warszawa.

czytaj więcej >>>

Konferencja „Jestem w drodze – sytuacja kobiet w ciąży”

W 2016 roku prawie czterysta tysięcy Polek przeżywało szczególny czas oczekiwania na nowe życie. Fundacja Jestem w drodze od początku swojej działalności realizuję misję wspierania życzliwość dla kobiet w ciąży. Ustąpienie miejsca w środkach komunikacji czy przepuszczenie w kolejce to proste czynności, które mają jednak znaczenie w trakcie okresu ciąży.

czytaj więcej >>>

Festiwal Chustowy #nicminiewisi Wrocław 2017

W dniach 6-7 maja bieżącego roku w Centrum Konferencyjnym w Pawłowicach (Wrocław) odbędzie się drugi ogólnopolski Festiwal Chustowy. Wydarzenie to jest największą tego typu imprezą w Polsce, a jego tematem przewodnim jest promowanie prawidłowego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich oraz rodzicielstwo bliskości. Festiwal cieszy się popularnością wśród rodziców noszących swoje dzieci w chustach, a także wśród ekspertów, których nie zabraknie podczas drugiej edycji imprezy.

czytaj więcej >>>